Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż w Mosinie
Nieruchomości

Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż w Mosinie

Mosina to miejscowość położona w województwie wielkopolskim. Od Poznania, który jest stolicą województwa Mosinę dzieli zaledwie 22 km. Z Mosiny blisko jest do Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz Rogalińskiego Parku Krajobrazowe. Atrakcyjne położenie i przystępne ceny sprawiają, że nieruchomości Mosina budzą ogromne zainteresowanie.

Mieszkania w Mosinie w atrakcyjnej cenie

Niższe niż gdzie indziej ceny nieruchomości Mosina przyciągają wielu nabywców. Osoby, które interesują nieruchomości Mosina z rynku pierwotnego naprawdę mają w czym wybierać. Dostępne są nie tylko domy, ale także mieszkania Mosina. Można je kupić na osiedlach z pełną infrastrukturą. Osoby, które kupią mieszkania Mosina będą mogły korzystać ze wszystkich udogodnień – także tych dostępnych w Poznaniu. Z Mosiny do Poznania można dojechać pociągiem w ciągu kilkunastu minut.

Jakie mieszkania w Mosinie są dostępne?

W ofertach deweloperów, którzy budują mieszkania na sprzedaż Mosina dostępne są mieszkania o różnym metrażu i różnej liczbie pokoi. Osoby, które wybiorą mieszkania usytuowane na parterze będą mogły korzystać z przestronnego tarasu. Mieszkania na sprzedaż Mosina na piętrze posiadają z kolei przestronne, przeszklone balkony. Wszystkie Mosina mieszkania na sprzedaż posiadają komórkę lokatorską. Ponadto mieszkania na sprzedaż wyposażone zostały w indywidualne źródło ogrzewania.

Deweloper proponuje Mosina mieszkania na sprzedaż z dwufunkcyjnym kotłem gazowym i kominkiem. Mieszkania oferowana są pod klucz i w stanie deweloperskim.