Gdzie w Poznaniu się buduje?
Nieruchomości

Gdzie w Poznaniu się buduje?

Poznań to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce i w związku z tym, że ziemia jest tutaj jeszcze w miarę tania, powstaje tutaj masa ciekawych inwestycji nie nieruchomości. Jedną z takich inwestycji znajdziemy zaraz przy drodze S11. Nowe mieszkania w Dąbrówce przyciągają masę osób i trzeba się spieszyć, żeby załapać się na najlepsze z nich. Nawet niewielki metraż tutaj jest bowiem rozchwytywany.

Zadecydował dostęp komunikacyjny

Nikt nie ukrywa, że nowa inwestycja Dąbrówka powstała przede wszystkim ze względu na znakomite skomunikowanie tej dzielnicy miasta z resztą metropolii. Najważniejsza jest oczywiście trasa S11, dzięki której można omijać wszystkie korki charakterystyczne dla dużych miast i w teren mocno zurbanizowany wjechać dopiero niedaleko celu. Nowe mieszkania Dąbrówka często kupowane są przez osoby młode, które albo planują dzieci w najbliższym czasie, albo już mają maluchy na ręku.

Ogromne znaczenie ma dla nich także to, by za kilka lat dzieci mogły się po mieście przemieszczać same, a nie z pomocą rodzica-szofera. Sąsiedztwo podmiejskiej kolejki sprawia, że w 20 minut dzieci dotrą tam, gdzie muszą być.

Komfortowe mieszkania dla każdego

Warto zaznaczyć, że mieszkania Dąbrówka to hasło, które popularne jest stosunkowo od niedawna. W dzielnicy tej nie było bowiem godnych uwagi większych inwestycji mieszkaniowych, co oznacza, że dopiero obecnie budowane mieszkania to początek prawdziwego boomu na Dąbrówkę. W wyniku tego osoby kupujące mieszkania teraz są w stanie nabyć nieruchomości po znakomitych cenach, bez konieczności dopłacania za to, że wybierają okolicę o wysokim prestiżu i mocno pożądaną przez innych.