Jak wybrać nowe mieszkanie?
Nieruchomości

Jak wybrać nowe mieszkanie?

W dzisiejszych czasach bardzo duże znaczenie ma lokalizacja domu i mieszkania, które wybierzemy dla siebie, a tym samym dla całej swojej rodziny. Lokalizacja zawsze miała kluczowe znaczenie? Tak, oczywiście, ale dzisiaj jest ona inaczej definiowana. Dzisiaj mieszkania Dąbrówka muszą być nie tyle blisko ważnych rzeczy, co docieranie do tych miejsc musi zajmować mało czasu. Różnica niewielka, ale bardzo istotna.

Dogodny dojazd do centrum

Mieszkania Dąbrówka to inwestycja, która została pomyślana właśnie tak, żeby wszędzie było z niej blisko. Zrealizowane jest to na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze, mieszkania Dąbrówka są położone blisko trasy S11, która sprawia, że zaraz po wyjechaniu z domu można wskoczyć na trasę szybkiego ruchu i nie trzeba się przedzierać żadnymi zakorkowanymi uliczkami. Domy w Dąbrówce nie są oddzielone żadną barierą od Poznania.

Druga płaszczyzna to dojazd naszych dzieci do szkoły czy do innych ważnych dla nich miejsc. Rodzic nie musi być już dla nich szoferem, ponieważ domy w Dąbrówce pod Poznaniem są położone zaraz przy stacji kolejki miejskiej, co oznacza 20 minut drogi do samego centrum.

Jakość lokalizacji wokół mieszkań na Dąbrówce

Dojazd dojazdem, ale trzeba mieszkać też w przyjemnym miejscu. Nie można patrzeć z perspektywy sypialni, która sama w sobie nie byłaby dla nas przyjemna. Wybierając lokalizację w Dąbrówce wybiera się miejsce, które jest położone zaraz przy lesie, posiada liczne trasy rowerowe, siłownię pod chmurką, a nawet własne centra handlowe. Niewielkie, ale bardzo użyteczne. Okolica zachowuje niemal dziewiczy charakter bez odcinania mieszkańców od podstawowych usług.