Jakie nieruchomości na sprzedaż dostępne są pod Poznaniem?
Nieruchomości

Jakie nieruchomości na sprzedaż dostępne są pod Poznaniem?

Mosina to jedna z gmin należących do powiatu poznańskiego. Gmina posiada bardzo duże walory rekreacyjne. Doskonała połączenie z Poznaniem sprawia, że nieruchomości Mosina cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Jakie nieruchomości w Mosinie można kupić?

Mosina przyciąga wielu deweloperów, którzy tutaj realizują swoje inwestycje mieszkaniowe. Nieruchomości Mosina obejmują między innymi nowe mieszkania na sprzedaż. Mieszkania Mosina pochodzące z rynku pierwotnego bardzo szybko znajdują nabywców. Nie ma w tym nic dziwnego – mieszkania można kupić taniej niż w Poznaniu. Mieszkania Mosina z rynku pierwotnego znajdują się w wielorodzinnych, ale kameralnych budynkach.

W ofercie znajdują się mieszkania o bardzo różnym metrażu. Mieszkania na sprzedaż Mosina to zarówno kawalerki o powierzchni 24 m2, jak i mieszkania mające metraż 34 – 72 m2. Te większe mieszkania składają się z 2 lub 3 pokoi.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć nabywcy?

Mieszkania na sprzedaż Mosina można kupić w standardzie deweloperskim. Oznacza to, że są to mieszkania, które nabywcy muszą sami wykończyć. W ofercie znajdują się Mosina mieszkania na sprzedaż wyposażone w przestronne tarasy albo duże przestronne balkony.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w indywidualny system ogrzewania. W mieszkaniach znajduje się dwufunkcyjny kocioł gazowy. Osoby, które wybiorą Mosina mieszkania na sprzedaż mogą kupić również garaż. Na osiedlu jest też plac zabaw dla dzieci. Nieruchomości Mosina to dobra inwestycja.