Odzież reklamowa. Wykonanie i solidność.
Dla firm

Odzież reklamowa. Wykonanie i solidność

Odzież reklamowa to skuteczny i sprawdzony sposób na zareklamowanie swojej firmy, aby jednak jej zadanie zostało wykonane, to musi być wyprodukowana w sposób solidny przy bezwzględnym zachowaniu kilku zasad.

Trwałość

Przede wszystkim odzież reklamowa musi być trwała. Oznacza to tyle, że nie powinna rozlecieć się osobie obdarowanej po kilku praniach. Jeśli tak się stanie, to nie tylko nie spełni ona swojego zadania, czyli reklamowania naszej firmy, ale też bezpośrednio wpłynie na opinie o nasz.

Kiepska jakość odzieży będzie niechybnie utożsamiania z firmą, a tym samym nasz profesjonalizm zostanie wystawiony na ciężką próbę. Dlatego, kiedy odzież reklamowa jest w fazie produkcji, to zadbajmy o to, aby do jej tworzenia wykorzystano dobrej jakości materiały. Ta inwestycja się nam na pewno opłaci.

Dobry projekt

Nic nam nie pomoże jakość, jeśli logo na odzieży reklamowej zostanie fatalnie rozplanowane. Istotą sukcesu jest takie umieszczenie logo, żeby było ono widocznie z maksymalnie dużej odległości. Nie chodzi tu oczywiście o pokrycie całej powierzchni naszym logo. Jednak należy maksymalizować wielkość znaku do estetycznych wymogów. Logo musi być też proste.

Osoba, która zauważy kogoś ubranego w naszą odzież, powinna natychmiast rozpoznać będący na niej znak. Może nie kojarzyć firmy, z którą ten się łączy, ale nie może się domyślać, co tam właściwie narysowano. Dlatego do minimum ograniczamy wszelkie hasła, zdania i wszystko, co mogłoby wprowadzić zamęt w odbiorze u osoby, która patrzy na odzież.