Torba reklamowa
Dla firm

Papierowe torby z nadrukiem: ekologiczny sposób reklamy firmy

Chcesz wręczyć swoim Klientom oryginalny, a jednocześnie praktyczny gadżet reklamowy? Wybierz papierowe torby reklamowe. Dlaczego polecamy właśnie papierowe torby reklamowe? Postaramy się to wyjaśnić.

Papierowe torby reklamowe: rozwiązanie na miarę XXI wieku

Coraz częściej na zakupy zabieramy ze sobą torby wielokrotnego użytku. Z pewnością po części dlatego, że za torby foliowe musimy zapłacić, a po części dlatego, że torby foliowe są nieekologiczne. Większości z nas coraz bardziej leży na sercu ochrona środowiska naturalnego, dlatego wybieramy torby reklamowe wykonane z papieru. Papierowe torby reklamowe wykonane z bardzo wysokiej jakości papieru wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe. W torby reklamowe z papieru możemy zapakować nawet bardzo duże zakupy, takie, które ważą aż 15 kilogramów. Na torbach może zostać umieszczony dowolny nadruk: logo firmy, hasło reklamowe, interesującą grafikę. Więcej o tym, jakie zalety mają torby z nadrukiem można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Torby papierowe jako nośnik reklamy”.

Torby z nadrukiem: dlaczego warto je wybrać?

Papierowe torby nie muszą być bure. Można wybrać papierowe torby z nadrukiem w bardzo różnych kolorach. Torby wykonywane są z papieru, który pochodzi z recyklingu; dla wielu osób będzie to największa zaleta tych toreb. Do wyboru są torby, które mają płaskie lub skręcane rączki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości farb nadruk na torbie ma mocno nasycone nasycone barwy. Torby z nadrukiem to świetny gadżet reklamowy.