systemy wystawiennicze
Usługi

Systemy wystawiennicze: dla kogo?

Branżowe eventy, targi, wystawy to dla wielu firm okazja do zaprezentowania swojej oferty. Firma, która chce swoją ofertę przedstawić docelowym odbiorcom w sposób możliwie najbardziej atrakcyjny musi stawiać na nowoczesne rozwiązania, choćby takie jak systemy wystawiennicze.

System wystawienniczy: bardzo szeroki wybór

Prezentacja oferty firmy może odbywać się w bardzo różnych warunkach. Ekspozycja musi zostać zawsze do nich zostać dostosowana. System wystawienniczy pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni reklamowej. System wystawiennicze może sprawić, że stoiska targowe wyróżnią się na tle innych i z daleka przyciągną wzrok potencjalnych klientów.

Lekka, aluminiowa konstrukcja sprawia, że system wystawienniczy jest niezwykle prosty do przetransportowania w dowolne miejsce w bardzo szybkim czasie. Do tego są one bardzo estetyczne. Stoiska targowe są funkcjonalne, je również zbudowano z aluminiowych profili. 

System wystawienniczy: co można wybrać?

Stoiska targowe idealnie sprawdzają się do sprzedaży bezpośredniej, do przeprowadzania akcji promocyjnych i degustacji. Klienci, którzy zdecydują się na systemy wystawiennicze mogą wybrać między innymi mocowane do ścian lub sufitów ramki idealne do mocowania jednostronnych grafik.

Aby systemy wystawiennicze były dobrze widoczne z daleka warto zamówić wykonanie podświetlanych. W ofercie renomowanej firmy znajdą się także systemy wystawiennicze do prezentowania grafik dwustronnych. W zależności od typu systemu wystawienniczego grafiki mocuje się na taśmę silikonową lub zamka błyskawicznego.