Zdrowie

Esperal – posiadasz implant? Nie pij!

Osoby mające problem z alkoholem, aby wyjść z tego uzależnienia, często decydują się na różne kroki. Esperal Warszawa (tabletka antyalkoholowa) jest jedną z bardziej inwazyjnych metod, gdyż polega na wszyciu specjalistycznego implantu podpowięziowo w mięsień. Zaszyciu alkoholowemu nie są poddawane wszystkie osoby, tylko te, które jednocześnie uczestniczą w terapiach i wykazują chęć zmiany. Co warto zatem jeszcze wiedzieć o tej metodzie?

Implant w ciele a zażycie alkoholu – objawy

Wszycie tabletki na alkohol ma na celu nie tylko nastraszyć osobę uzależnioną przed konsekwencjami, związanymi z wypiciem substancji procentowych, ale i zniechęcić do tego cały organizm.

Esperal Warszawa działa przez kilka miesięcy, których ilość, w zależności od pacjenta oraz dawki, jaką postanowił podać mu lekarz, może się zmieniać. Jest on zaszywany w formie tabletki, która regularnie się rozpuszcza i uwalnia substancje czynne do organizmu. Gdy osoba uzależniona nie sięgnie po alkohol niczego nie odczuwa, jednak już łyk substancji procentowej może powodować w przeciągu 10 minut między innymi:

  • nudności, wymioty, złe samopoczucie,
  • zaczerwienienie się twarzy pod wpływem rozszerzenia naczyń,
  • dużą potliwość i spadek ciśnienia,
  • duszności związane z zaburzeniami oddychania,
  • przyspieszony rytm serca.

Czemu ma to służyć

Po zaszycie alkoholowe w Warszawie sięgają przede wszystkim osoby, które raz na zawsze chcą skończyć ze swoim nałogiem. Tabletka antyalkoholowa nie tylko ma działać jako straszak, ale i zmusić pacjenta do tego, aby jeszcze raz przemyślał, czy na pewno chce sięgnąć po procenty. Esperal Warszawa zniechęca do tego czynu również całe ciało. Objawy zatrucia, występujące po wypiciu substancji niewskazanych, związane z ostrą nietolerancją alkoholu sprawiają, że człowieka wręcz na samą myśl odrzuca od butelki.