Nieruchomości na sprzedaż od dewelopera w Mosinie
Nieruchomości

Nieruchomości na sprzedaż od dewelopera w Mosinie

Mosina to miasto, które od Poznania oddalone jest o 22 km. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane ze stolicą województwa wielkopolskiego. Nieruchomości Mosina budzą więc ogromne zainteresowanie zarówno wśród Poznaniaków, jak i mieszkańców innych miejscowości.

Jakie nieruchomości są dostępne na sprzedaż?

W Mosinie powstaje bardzo wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Oznacza to, że nieruchomości Mosina pochodzą zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Dużym powodzeniem cieszą się nieruchomości Mosina z rynku pierwotnego. Szczególnie wiele osób interesują mieszkania Mosina na nowych, często będących jeszcze w trakcie realizacji osiedlach.

Dostępne są mieszkania Mosina o bardzo różnej powierzchni. Dostępne są zarówno mieszkania o powierzchni 24 m2, czyli klasyczne kawalerki, jak i mieszkania Mosina o powierzchni od 34 do nawet 72 m2. Nowoczesna architektura i konkurencyjne ceny sprawiają, że mieszkania na sprzedaż Mosina zbyt długo nie czekają na nabywców.

Mieszkania pod Poznaniem

Mieszkania na sprzedaż Mosina to na ogół mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkania na sprzedaż Mosina są jednak bardzo dobrze wyposażone. Znajduje się w nich zarówno dwufunkcyjny kocioł co gazowy, jak i kominek. Mosina mieszkania na sprzedaż na parterze wyposażone są w przestronne tarasy. Do tych na wyższych piętrach przynależą duże, przeszklone balkony. Wszystkie Mosina mieszkania na sprzedaż posiadają także komórkę lokatorską. W budynkach znajduje się podziemna hala garażowa.